-28%

Remta 85 Model 4 Demlikli Doğalgazlı & Tüplü, Elektrikli Çay Kazanı Ocağı 43 LT – N14E

8,690.00 KDV Dahil

& Ücretsiz Kargo

Peşin Fiyatına 3 Taksit! - Ücretsiz Kargo

Remta 85 Model 4 Demlik Gazlı Elektrikli Çay Ocağı 43 LT

– NOT: Demlik ürüne dahil değildir. Ayrı olarak sipariş verebilirsiniz.

Teknik Özellikleri :
Ürün Kodu : Remta N14E
Tüketim : Elektrikli Doğalgazlı veya lpg tüplü
Renk: Çelik
Kapasitesi: 43 litre
Makine Ağırlığı: 12.5 Kg
Makine Ölçüsü : 1020*300*540mm
Koli Ölçüsü : 1050*920*330mm
Makine Güç ve Voltaj : 220V – 50Hz – 4000w -8.5 kW

Genel Özellikleri:

– Demlikler ürüne dahil değildir. Ayrı olarak sipariş verebilirsiniz.
– Makine birinci kalite 304 paslanmaz çelikten üretilmiştir.
– Seri ve toplu sık tüketimler için uygun olarak özel üretilmiştir.
– Damlatma yapmayan zaman içerisin de kolay değişe bilen contaları ile uzun ömürlü kullanım sağlar.
– Otomatik termostatı sayesinde su sıcaklığını istediğiniz seviyede tutarak ekonomik kullanım sağlarsınız.
– Özel tasarlanmış şok tüp rezistans ile susuz kalma durumunda makinenizin minimum zarar görmesini sağlamaktadır.
– Temizlik tavsiyesi olarak düzenli olarak sirkeli su ile temizlemeniz önerilmektedir.
– CE belgeli ve Gazmer onaylıdır.
– 2 Yıl Garantilidir.

Remta 85 Model 4 Demlikli Doğalgazlı & Tüplü, Elektrikli Çay Kazanı Ocağı 43 LT – N14E

Cafe, büfe, restoran ve otel mutfaklarının vazgeçilmez ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanmış olan Remta 85 Model 4 Demlikli Doğalgazlı & Tüplü, Elektrikli Çay Kazanı, profesyonel işletmelerin çay servisini mükemmel bir seviyeye taşıyor. Bu çay kazanı, Elektrikli tüplü çay kazanı özellikleri ile işletmelere enerji verimliliği ve hız sunuyor. Dört demlik kapasitesi, yoğun işletmelerin taleplerini karşılayarak hızlı ve etkili bir çay servisi sağlıyor. Hem elektrikli hem de tüplü çalışma modları ile işletmelerin ihtiyaçlarına uyum sağlayan bu cihaz, aynı zamanda doğalgazlı elektrikli çay kazanı olarak kullanılabiliyor, böylece enerji maliyetlerini optimize ediyor. Elektrikli ve tüplü çay ocağı fiyatları içinde rekabetçi bir seçenek sunarak, profesyonel işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için mükemmel bir tercihtir.

Remta 85 Model 4 Demlikli Doğalgazlı & Tüplü, Elektrikli Çay Kazanı Ocağı 43 LT – N14E, cafe, büfe, restoran ve otel mutfak malzemeleri için tasarlanmış yüksek kaliteli bir çay hazırlama cihazıdır. Elektrikli tüplü çay kazanı özellikleri sayesinde enerji verimliliği ve hızı bir arada sunar. 4 demlik kapasitesi ile yoğun işletmelerin çay ihtiyacını karşılamak için idealdir. İşletmelerin enerji maliyetlerini azaltmasına yardımcı olan doğalgazlı elektrikli çay kazanı olarak da kullanılabilir. Elektrikli ve tüplü Çay kazanı fiyatı arasında uygun bir seçenek sunan bu ürün, yüksek kaliteyi ekonomik bir şekilde sunar ve profesyonel işletmelerin ihtiyaçlarına yanıt verir.

Garanti, Teslimat, Ödeme ve İade

Ödeme ve Kargo

Tüm siparişler Türkiye nin her yerine ücretsiz olarak gönderilmektedir. Ödeme; Havale/EFT veya Kredi kartı ile tek çekim veya 6 Taksit seçeneği ile güvenli olarak yapabilirsiniz.

Garanti

Firmamızdan aldığınız tüm ürünler, üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır.

İade ve Değişim

Satın aldığınız ürünü kullanmadığınız takdirde 7 gün içerisinde iade ve değişim yapabilirsiniz. İade ve değişim sürecin de gidiş/dönüş kargo bedeli tarafınıza aittir. İade işlemlerin de kargo bedelleri ve ödeme komisyon bedelleri iade tutarından düşüldükten sonra kalan miktar hesap veya kredi kartınıza aktarılır. Satın aldığınız ürünü kargo firmasından teslim alırken kolinin hasarlı olup olmadığına dikkat edin, eğer kolide herhangi bir deformasyon (ezik, delik, yırtık vs.) var ise hiçbir evrağa imza atmadan "Kargo Hasar Tespit Tutanağı" tutturun. Yaşanabilecek olumsuzluklara karşı bu belge çok önemlidir ve ürünü teslim almadan geri gönderiniz. Hasar tespit tutanağı olmayan ürünlerden oluşacak masraflar tarafınıza ait olacaktır.

Güvenli Alışveriş!

Kredi Kartı ile yapacağınız ödemeler 3D Secure (Güvenli Ödeme) ile korunmaktadır. 3D Secure ile ödeme yapılırken, kullanıcının ekranında bankalar tarafından sunulmakta olan özel bir 3D Secure ile ödeme ekranı açılır. Aynı anda ödeme yapmak isteyen kart sahibinin, bankada kayıtlı olan cep telefonu numarasına bir onay kodu gönderilir. Cep telefonuna gelen kod 3D Secure işlem ekranında istenen alana girilip onay verilmediği taktirde ödeme gerçekleşmez. Yani kart sahibi dışında kimse ilgili ödemeyi gerçekleştiremez.
Shopping Cart
Remta 85 Model 4 Demlikli Doğalgazlı & Tüplü, Elektrikli Çay Kazanı Ocağı 58 LT – N14ERemta 85 Model 4 Demlikli Doğalgazlı & Tüplü, Elektrikli Çay Kazanı Ocağı 43 LT – N14E
8,690.00 KDV Dahil
Scroll to Top